версія для друку НовиниФотогалереяЗробіть сайт кращим! Пошук
Про коледж
Події
Абітурієнту
Спеціальності
Наша гордість
Творчі колективи
Педколектив
Контакти
Дошка оголошень


Всесвітній день вишиванки цього року припав на 18 травня. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Дата проведення - щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до коледжу, школи чи садочка.

 13 травня у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді відбувся звітний концерт нашого коледжу " Це - голос наш, це - пісня, це - душа". Концерт пройшов на високому професійному рівні. Своїми виступами творчі колективи коледжу та окремі виконавці продемонстрували успішне поєднання творчості, артистизму та досконалої роботи.IV Фестиваль добра "Червоні носики"

27.11.16 у Львівському Палаці Мистецтв студенти ІІІ режисерської групи Шаповалова Влада, Жеребецька Юлія, Маріяш Антоніна, Гирич Мар'яна, Кульбіда Даяна виступили з анімаційною програмою на IV Фестивалі добра "Червоні носики". Вже четвертий рік поспіль наші студенти, під керівництвом викладача-методиста Бельченко С.В. беруть участь у цьому благодійному проекті, організованому Всеукраїнським благодійним фондом "Запорука". Мета фестивалю - збір коштів на підтримку важкохворих дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

 

Вітаємо!

Дипломантів XVII Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю- конкурсу "Сурми звитяги" ( 5 листопада 2016р., м.Львів):

Жіночий вокальний ансамбль ЛККіМ - керівник Дробот Р.Б., концертмейстер Кривута О.В.

Гордій Мар'яну (ІІІ хор.) - керівник Маркевич Т.П.

Бажаємо успіху і майбутніх перемог!

Вітаємо!

Лауреатів IV Міжнародного фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Героя України Мирослава Вантуха ансамбль народного танцю "Діброва" Львівського коледжу культури і мистецтв ( керівники Копильчак О.П., Бень С.І.) з призовим ІІ місцем.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

 

 Молодці!!!

Команда викладачів у складі Кисіля Ю.Я. і Грицай Р.Р. зайняла почесне ІІІ місце на обласних змаганнях з пляжного волейболу серед команд викладачів ВНЗ І-ІІ р.а.! Вітаємо з перемогою!!!

25 травня відбувся Звітний концерт творчих колективів та окремих виконавців Львівського коледжу культури і мистецтв " Дзвони весни та надії."

В програмі концерту на високо-художньому рівні прозвучали твори М. Вербицького " Ангел вопіяше" у виконанні хору під керівництвом Руслана Ляшенка, А.Хачатуряна " Танець з шаблями" у виконанні духового оркестру під керівництвом Любомира Радомського, А.П'яццоли " Мілонга" у виконанні оркестру народних інструментів під керівництвом Наталії Кміть.

Глядачі бурхливими оплесками оцінили виступи ансамблю народного танцю "Діброва", ансамблю пісні і танцю " Маєран", виступи студентів групи класичної хореографії, хореографічні композиції " Подих" і "Перепілочка" студентів хореографічної групи.

Своїм творчим експериментом і запальною музикою захопив зал гурт "Пашко-Band" студентів режисерської групи і групи народних інструментів.

Болюча для нашого народу тема війни на Сході України, прозвучала в літературно-музичній композиції "Без війни" студентів режисерських груп.

Апофеозом непохитної віри у мирне і щасливе майбутнє стало виконання пісні "Надія є!" усіма учасниками концерту.

Тиждень циклової комісії фізичного виховання

З 11 по 16 квітня у нашому коледжі відбувся тиждень циклової комісії фізичного виховання.

11.04.16 - фінал першості коледжу серед студентів по стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Вітаємо переможців!

І місце - Гнатів Микола ( І - хореогр.)

ІІ місце - Дацко Андрій ( ІІІ - інструм.)

ІІІ місце - Беген Юлія ( ІІІ - реж.)

ІІІ місце - Ільницька Ганна ( ІІ - хор.)

12.04.16 - відкрите заняття з фізичного виховання " Комбіноване заняття з гімнастики"   викладача Левінського Олександра Йосифовича у  І хореографічній групі.

13.04.16 - змагання серед викладачів коледжу по стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Вітаємо переможців!

І місце - Шеремета-Єгорова Наталія Володимирівна ( методист коледжу)

ІІ місце - Ревакович Марія Євстахівна ( голова циклової комісії фортепіано)

ІІІ місце - Радомський Любомир Петрович ( викладач циклової комісії духових інструментів)

14.04.16 - ярмарок спорту, на якому викладачі циклової комісії Кисіль Юрій Ярославович і Грицай Роман Романович пропагували здоровий спосіб життя і популярні види спорту. Також демонстрували багаторічні досягнення і нагороди студентів і викладачів нашого коледжу. Під час ярмарку проводився запис студентів бажаючих займатися у спортивних секціях.

Виробнича практика 2016

<dl><dt>

Виробнича практика є невід''ємною складовою частиною процесу підготовки молодших спеціалістів в галузі культури спеціальності “Народна художня творчість”.
З 11 грудня 2015р. по 13січня 2016р. студенти IV-их курсів Львівського коледжу культури і мистецтв проходили виробничу практику у закладах культури м.Львова та Львівської області, мета якої полягала у застосуванні практично отриманих у навчальному закладі знань, професійних умінь та навичок. Тобто студенти-практиканти обов'язково під час виробничої практики повинні були ознайомитись з матеріально-технічною базою практики, вивчити штатний розпис та посадові обов'язки працівників даної установи, планування, облік, звітність, джерела фінансування, роботу гуртків та колективів самодіяльної творчості, взяти участь у різноманітних масових дозвіллєвих заходах та самостійно підготувати і провести заліковий захід, показавши свої знання та уміння з організації та методики дозвілля, режисури та виконавської майстерності.
За цей період студенти випускних курсів провели ряд цікавих масових заходів, які були приурочені до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдвяних свят.Багато з цих заходів були благодійними:спеціально організовані для дітей-сиріт та дітей бійців АТО за допомоги районних держадміністрацій та громадських організацій.
Особливо хочеться відзначити творчі роботи студентів у таких закладах культури: фото заходів.
Багато студентів-практикантів ЛККіМ отримали хороші відгуки та високі оцінки за проходження виробничої практики від керівництва та працівників установ культури.

БЮТ “Будинок дитячої та юнацької творчості”  “До нас іде Миколай”

</dt></dl>

  РНД “Сокіл”-м.Яворів  “По Вкраїні з краю в край ходить святий Миколай”

 Народний дім мікрорайону Левандівка   “ Колядуймо разом”

Палац культури міста Луцька “І сталось диво”

Перегляд відео на ютюбі

Виставка світлин хорватського фотографа Давора Ростухара "Хорватія з повітря".

7 грудня 2015 року у Львівському палаці мистецтв відкрили виставку світлин хорватського фотографа Давора Ростухара "Хорватія з повітря".

Виставка організована за підтримки Департаменту культури національностей та релігій ЛОДА. На заході був присутній Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч. Наші студенти ІІІ курсу спеціальностей "Бібліотечна справа" і "Діловодство" мали нагоду ознайомитись з експозицією світлин, відкрити для себе красу і неповторність краєвидів Хорватії, а також познайомитись з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем.

 Виставка «Маріуполь на межі».

9 грудня 2015 року у Львівському музеї визвольної боротьби України відкрилася виставка «Маріуполь на межі», яка розповідає про реалії життя неподалік фронту. Наші студенти ІІ курсу спеціальностей "Бібліотечна справа" і " Діловодство" відвідали виставку у день відриття.

На експозиції представлено понад два десятки картин, які створили маріупольські художниці Олена Украінцева та Ганна Торкаєнко. На полотнах – і мирні приазовські пейзажі, і портрети бійців, і «натюрморти» з берцями та бронежилетами.Особливу увагу привертає картина-ікона «Маріупольська Мадонна». Робота виконана на двох різних полотнах, розмежування проходить по лику Мадонни. "Це символізує розділення поглядів у місті. До нас війна дуже близько, тому будь-яка суперечність сприймається вкрай гостро» ( зі слів художниці Ганни Торкаєнко). Крім того, мисткині представили різні інсталяції: куртку бійця «Азова», прострілений вказівний знак міста Авдіївка, а також фотографії, які зображають бійців та їхні будні під час служби.

Виставка організована за підтримки Департаменту культури національностей та релігій ЛОДА.

 Студенти училища підтримують євроінтеграцію
Концерт до дня медика

14 червня 2013 року у Національному академічному Українському драматичному театрі ім.Марії Занковецької відбувся концерт, присвячений Дню медичного працівника. У ньому прийняли участь колективи Львівського державного училища культури і мистецтв: жіночий вокальний ансамбль під керівництвом Руслани Дробіт, ансамбль народного танцю “Діброва” під керівництвом Максима Костіва та Євгена Лавриніва, чоловічий вокальний ансамбль під орудою Руслана Ляшенка, ансамбль сучасного танцю “Відлунння”(керівник Ксенія Рихальська), а також “ТріоТоніка”і Ната Султан.


Мистецький арсенал добрих справ

    27 травня 2013р. у рамках  мистецького доброчинного проекту “Мистецький арсенал добрих справ” студенти ІІІ курсу хорової групи Львівського державного училища культури і мистецтв, провели захід з навчальної практики КДД “ Де гаївка лунала”, у Львівському комунальному дитячому дошкільному будинку № 1.

   Загалом Великодні забави для молоді, але нам було важливо прищепити народні звичаї  найменшим — діткам з сиротинця.

   Щирі оченята, зацікавленість, активність відчувалась з першої хвилини заходу. Звичайно нам вкрай важко було стримати сльози, але позитивні емоції , радість дітей від участі в гаївках, де вони в хороводах відображали все те, про що співали, заспокоювала.

   Наввипередки діти намагались показати своє вміння співати, читати вірші та з задоволенням відгадували тематичні загадки. Наприкінці програми всім роздали маленькі солодкі подарунки.

    Краплину своєї любові віддали студенти училища та зав. практикою Євгенія Арсентівна Казмірчук і викладач НП КДД   Зоряна Юріївна Рибина  тим хто сьогодні особливо потребує уваги. Вирішили для себе, що ці зустрічі будуть постійними! Це найменше, що ми та суспільство сьогодні можемо зробити для дітей-сиріток.

 

 

 

 концерт фортепіанної музики

06.04.2011 року відбувся концерт фортепіанної музики: “Це просто фантастика...і казка у музиці”.

 

Крнцерт підготували і провели викладачі предметної комісії фортепіано, яку очолює старший викладач Ревакович М.Є. У концерті брали участь студенти різних спеціальностей: хоровики, народник, духовики, хореографи, режисери. Студенти готувалися до концерту з великим ентузіазмом, виконували твори композиторів класиків, сучасних композиторів. Прозвучали твори з кінофільмів: “Гаррі Потер”, “Аватар”, “Хроніки нарнії”, “Зоряні війни”, “Сутінки”, з музичної казки”Кіт у чоботях”, з балету “Лускунчик” та ін. Усі викладачі комісії Яворська М.В., Квасничка А.Д., Попіль О.Ю.,Сцібівовк Г.М.,Добрянська Х.К., Литвиненко Л.В., Гнатковська Є.І. з задоволенням і зацікавленням знаходили нотний матеріал, цікаво продумали режисуру концерту. Перед виконанням кожного твору зачитувалась коротка анотація. Для повнішого відтворення образу виконуваного твору студенти підбирали відповідний одяг.

70-и річчя училища

29 квітня 2010 року в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулася урочиста академія, присвячена 70-и літтю Львівського державного училища культури і мистецтв. Директор навчального закладу, кандидат історичних наук Н.С. Грицишин привітала всіх учасників: корифеїв училища,адміністрацію, циклові комісії, викладачів та студентів із святковою подією.

З визначною датою училища привітали:

заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Держко І.З.

Голова депутатської комісії з питань культури і національно-духовного відродження Львівської обласної Ради Христинич М.І.

Начальник головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Хобзей П.К.

голова обкому профспілки працівників культури Підгурський М.А.

Голова ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області Лазур П.Ю.

Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, випускник училища о. Орест Фердина та директори вищих навчальних закладів.

З привітаннями виступали представники районних відділів культури, директори мистецьких шкіл Львова. Відбувся гала-концерт, в якому брали участь: ведучі творчі колективи училища; ансамбль народного танцю “Діброва”; вокальний чоловічий ансамбль училища, зведений хор училища під керівництвом Руслана Ляшенка; солісти класичного балету, композиції сучасної хореографії;ансамбль народних інструментів училища. А також: учасники Львівського мистецького центру “Веселі черевички”, керівник, випускник училища, заслужений діяч мистецтв України Володимир Чмир; випускник духового відділу, аспірант музичної академії ім. М.Лисенка Льюбомир Радомський. Учасники музичної студії “Джерело” Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, педагог, випускник закладу Надія Рута; Зразковий вокально хореографічний ансамбль “Сонечко”, яким керує випускниця хорового відділу, заслужений працівник культури України Марія Горностай. Також всіх вітала випускниця хорового відділу, заслужена артистка України, доцент Рівненського гуманітарного Університету Наталія-Марія Фарина.

ПРОФАДАПТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Особлива увага приділяється процесу активного пристосування студентів нового набору до умов нового соціального середовища, який здійснюється в напрямах:

професійна адаптація - прилучення особистості до професії; дидактична адаптація - пристосування студентів до нової для них системи навчання;

соціально-психологічна — пристосування до групи,взаємовідносини у ній, вироблення особистого стилю поведінки.

На початку навчального року проводились виховні години з питань організації навчального процесу, раціонального використання часу на процес навчання та відпочинку. Проводились екскурсії у Львівський історичний музей, Національний музей образотворчого мистецтва, Галерею мистецтв,Літературно-меморіальні музеї І. Франка, М.Грушевського, С.Крушельницької, О.Кульчицької та ін.

 

З великим успіхом пройшов концерт першокурсників”Для Вас найкращі квіти” (присвячений дню вчителя).Викладачів вітали студенти хореографічного, хорового, інструментального та бібліотечного відділів. Присутнім запам'яталися виступи Наталії Ружило з цирковою композицією, Мар'яни Попович (бандура),Богдани Заячківської (фортепіано), Вікторії Канди (флейта).Приємно вразили глядачів студенти хорового відділу — Назар Пешко та Мар'яна Кібляр. Свої власні твори виконували студенти відділу видовищно-театралізованих заходів Тереза Пилипчак, та Марта Батіг. Окреме захоплення в глядацькій аудиторії викликали виступи студентки відділу видовищно-театральних заходів Наталії Смуток та студентки бібліотечного відділу Наталії Ружило. Закінчувала концерт студентка відділу видовищно-театральних заходів Дар'я Грішина з піснею “Фортуна” під яку першокурсники дарували викладачам осінні квіти.

Підготувала концерт викладач режисерського відділу О.Й. Дяківнич.

Виробнича практика

Виробнича практика є фундаментом на якому виявляються творчі та професійні здібності студентів, визначають ступінь засвоєння набутих знань, навичок і вмінь. Практична підготовка фахівців виступає важливою частиною навчально-виховного процесу, забезпечує безперервність та послідовність формування практичних умінь та професійного становлення.

 

Для реалізації Концепції ступеневої освіти щодо практичної підготовки молодих спеціалістів булибули заключені угоди з вищерівневими навчальними закладами сфери культури і мистецтва: Київським державним університетом культури і мистецтв та його філією у Львові, Рівненським державним гуманітраним університетом, Національним університетом “Львівська політехніка”, львівським національним університетом ім. І.Франка.

 

Координує, спрямовує та організовує цю важливу ланку навчально-виховного процесу завідуюча практичним навчанням училища, старший викладач, педагог з високим досвідом Євгенія Арсентіївна Казмірчук.

Цікаво і змістовно пройшла виробнича практика у провідних установах культури і мистецтва області, таких як:

РНД смт. Бібрка Перемишлянського району;

РНД м. Пустомити;

РНД м. Броди;

РНД м. Радехів;

РНД м. Кам'янка-Бузька;

Будинку творчості м. Червоноград;

Лопатинській дятячій музичній школі Радехівського району;

Миколаївському районному будинку дитячої та юнацької творчості;

Львівській дитячій хореографічній школі;

Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини;

Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району;

Будинку школяра Личаківського району;

Будинку офіцерів.

 

Цікаво та різнопланово проходила виробнича практика студентів IV-го курсу режисерської групи: Подолянко.О., Ліхоманової В., Грудініної В. на базі Будинку офіцерів в м. Львові. 19 грудня 2010 року з великим успіхом пройшло театралізоване шоу “Свято Миколая”. Справжнім святковим шоу став вечір під назвою “Музика і мода в зимових візерунках”, в якому взяли участь студенти провідних технічних коледжів Львова. Обрядове дійство “В гостях у Маланки”, яке проходило в Народному Домі Радехівського району стало незабутнім святом для всіх учасників. >Студенти, які працювали в Будинку дитячої та юнацької творчості Личаківського району провели Новорічний карнавал, в якому брали участь: вокальний ансамбль “Родзинка”; ансамбль танцю “Фламінго”; зразковий ансамбль танцю “Барвінок”. Незабутнім стало обрядове дійство “Танці на Маланці”, яке проведено спільно з греко-католицької церкви, дитячим ансамблем бандуристів “Дзвіночок”.В будинку школяра яскраво та самобутньо пройшов захід під назвою “Новорічний серпантин”. Цикл Різвяних свят завершило театралізоване дійство “Українські вечорниці”, яке відбулося 09.02.2011р. Організатором заходу виступили студенти IV-го курсу хорової та інструментальної групи під керівництвом старшого викладача училища Гвоздкової Г.Я.