Звернення директора

За 80 років своєї історії заклад випустив величезну когорту митців, які є професіоналами своєї справи. Це ті люди, які сьогодні несуть в маси культуру і мистецтво, формують почуття патріотизму, продовжують зберігати та утверджувати народні звичаї, традиції та обряди, виховують в громадян почуття національної гордості, високих моральних цінностей та естетичних смаків. Люди, які своєю творчістю, знаннями і вміннями набутими в коледжі, ведуть просвітницьку та педагогічну роботу, очолюють аматорські та професійні колективи.
Високий рівень професійної освіти в коледжі забезпечується працею викладачів, серед яких є народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв і культури України, кандидати мистецтвознавства та педагогічних наук, лауреати міжнародних та національних конкурсів. Ми пишаємося тим, що багато наших викладачів – це випускники коледжу, висококваліфіковані спеціалісти своєї справи, які продовжують традиції попередників, зберігають творчий потенціал і складають міцний фундамент для майбутнього розвитку талановитої молоді.
Довгий і славний шлях нашого коледжу – це яскравий приклад самовідданої праці педагогічного і студентського колективів, якому притаманна талановитість, висока професійність та вміння долати труднощі.
Ми пишаємося своєю історією і віримо, що професіоналізм викладачів та бажання студентів коледжу принесе свої плоди для подальшого розвитку, вдосконалення та зміцнення нашої культури!
Я щиро бажаю всьому колективу здійснення всіх задумів та мрій, нових ідей і перемог, талановитих студентів, творчих успіхів, миру та достатку. Нехай щастям і любов’ю буде сповнений кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить вам задоволення і радість.
Натхнення вам, добра та процвітання на многії і благії літа!
Директор Львівського фахового
коледжу культури і мистецтв
  Лавринів Григорій Петрович