Циклова комісія загальноосвітніх та суспільно-економічних дисциплін

Львівський коледж культури і мистецтв  >  Навчання  >   Циклові комісії   >  Циклова комісія загальноосвітніх та суспільно-економічних дисциплін
Голова комісії – Ольга Миколаївна Боднар – кандидат історичних наук, викладач історії та суспільних дисциплін, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Одним з провідних завдань, над яким працює комісія з моменту заснування навчального закладу – формування висококваліфікованого молодшого спеціаліста, майбутнього працівника культури і мистецтв  з відповідним рівнем знань, загальнолюдської культури, толерантності, творчої та всебічно розвиненої особистості, свідомого громадянина України.

Викладачі комісії в своїй роботі моделюють систему навчання, яка формує у студентів ініціативність, інноваційність, мобільність, комунікабельність, впроваджують інтерактивні методи, новітні технології навчання. Кожен викладач комісії вважає, що доцільно використовують таку організацію навчальної діяльності, внаслідок якої здійснюється взаємодія викладача та студента. Значну увагу приділяють власному вдосконаленню, формуванню компетенцій педагогічної майстерності, тому систематично працюють з фаховою літературою, обмінюються досвідом на засіданнях циклової комісії.

Щорічно студенти Львівського коледжу культури і мистецтв під керівництвом викладачів комісії беруть участь у всіх обласних олімпіадах, конференціях та конкурсах, які проводить Рада директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. А саме: олімпіади з історії України, інформатики, світової літератури; конференції з математики, хімії, біології та екології «Світ навколо нас»; творчий конкурс з іноземних мов, Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

До формування особистості студентів багато зусиль, енергії, педагогічної майстерності у свій час приклали викладачі: Г. Тютюнник, П. Демиденко, Д. Допкін, Д. Озерська, Л. Сенчук, В. Качмар, Л. Осадчук, З. Грицак, О. Левінський.

На даний час комісія нараховує 14 викладачів, які забезпечують викладання загальноосвітніх та суспільно-економічних дисциплін, більшість з яких спрямовані на отримання випускниками атестату про повну загальну середню освіту.

Викладачі комісії:

 • Боднар Ольга Миколаївна — голова комісії, викладач історії та суспільних дисциплін, к.і.н., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
 • Андрусик Наталя Василівна – викладач української літератури, спеціаліст ІІ категорії;
 • Грицай Роман Романович — викладач фізичного виховання та Захисту Вітчизни, спеціаліст вищої категорії;
 • Грицишин Андрій Ігорович – викладач історії та народознавства, спеціаліст ІІ категорії;
 • Забанжало Ірина Романівна — викладач української мови та літератури, української мови за професійним спрямуванням та стилістики ділової мови, спеціаліст вищої категорії;
 • Заплотинська Катерина Іванівна — викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії;
 • Кисіль Юрій Ярославович — викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;
 • Козіна Анна Володимирівна — викладач психології та педагогіки, спеціаліст;
 • Лазурко Надія Григорівна — викладач математики, спеціаліст вищої категорії;
 • Нагурська Надія Романівна — викладач професійної етики та психології ділового спілкування, спеціаліст ІІ категорії;
 • Пришляківська Леся Михайлівна — викладач іноземної (англійської) мови, спеціаліст вищої категорії;
 • Рибина Аліна Вадимівна — викладач іноземної (англійської) мови, спеціаліст;
 • Хутняк Христина Миколаївна — викладач географії, охорони праці та безпеки життєдіяльності, спеціаліст вищої категорії;
 • Шидловська Ірина Ярославівна — викладач біології, хімії та медико-санітарної підготовки, спеціаліст вищої категорії.
Боднар Ольга Миколаївна
Голова комісії, кандидат історичних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист
Андрусик Наталя Василівна
Викладач української літератури, спеціаліст ІІ категорії
Лазурко Надія Григорівна
Викладач, спеціаліст вищої категорії
Хутняк Христина Миколаївна
Викладач географії, екології, охорони праці та безпеки життєдіяльності, спеціаліст вищої категорії
Пришляківська Леся Михайлівна
Викладач іноземної, спеціаліст вищої категорії
Забанжало Ірина Романівна
Викладач, української мови за професійним спрямуванням та стилістики ділової мови, спеціаліст вищої категорі