10.03.2024 09:33 давність новини: 129 дн.
Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!
Під таким гаслом вчора, 10 березня 2024 року, відбувся захід в
Народний дім Мікрорайону Левандівка, в якому прийняли участь ансамбль бандуристок "Струни серця" Львівського фахового коледжу культури і мистецтв, керівник -
Руслана Дробот, концертмейстер - Мирослава Медвецька.
Дякуємо директорці Народного дому мікрорайону Левандівки пані Ларисі Середі за співпрацю та організацію Шевченківського вечора, а також нашим чудовим випускникам ЛФККіМ та працівникам Народного дому
Анна Свєтлічна,
Марта Швець та Орест Нагачівець.