Ви коли-небудь замислювалися, як інформація стає знанням? Як хаос даних перетворюється на структуровані ресурси? Якщо ви прагнете розгадати таємниці інформаційного світу, тоді БІАС – це ваш ключ до успіху.
БІАС – це спеціальність, яка відкриває двері у світ бібліотечної справи, інформаційних технологій та архівної роботи. Станьте фахівцем, який створює майбутнє!".
Деталі можна дізнатись на сайті Львівського коледжу культури та мистецтв.
Видавництво "Навчальна книга - Богдан"
Уявляєте, завдяки нашій студентці Насті Лавровій ми знайшли на просторах інтернету книгу, що для студентів – як повітря, а для викладачів спеціальностей
,, Сценічне мистецтво'' та ,,Менеджмент соціокультурної діяльності''– як друга кава зранку. І коштує всього 50 гривень!
Це не «Гаррі Поттер», хоча магія в ній є, і це не «Гра престолів»...
Це -- ,,Свічадо зореслова'' М.Ігнатюк та М.Сулятицького, посібник- хрестоматія зі сценічної мови, вельми популярна і запитувана книжка.
За лічені хвилини була зібрана необхідна сума аж на 23 примірники, і зараз вони вже у своїх власників.
Вчимося і тішимося разом!
Дякуємо видавництву "Навчальна книга - Богдан" за оперативність в роботі з замовленням!
P.S: До речі, ці скарби знань принесли на своїх тендітних плечах студентки з І ІБАСу
5 лютого навчальна практика у студентів 3 - го ІБАСу була не зовсім звичайною - неординарний гість, допитлива слухацька аудиторія і такі запитання ведучих Анастасії та Остапа, які викликали цікавість і спонукали до роздумів про наше сьогодення. Дякуємо директорці коледжу Зоряні Рибиній, голові ЦК ІБАС Тетяні Бутинець, за можливість провести тематичну виховну годину в читальній залі бібліотеки коледжу "Запитай у воїна" з колишнім випускником хореографічного відділу, майором ДШВ Сергієм Сеником.
Сергій поділився своїм досвідом перебування на фронті, розповів про труднощі та випробування, з якими йому довелося зіткнутися.
Ми дізналися про Сергія не тільки як про захисника, але й як про творчу особистість. Його історія вражає тим, як людина може поєднувати в собі талант і героїзм. Особливо цінними були відповіді Сергія на запитання студентів. Він поділився своїми думками про роль жінок на війні, про найбільші труднощі, з якими він зіткнувся під час служби. Ця зустріч стала для нас не тільки джерелом інформації, але й натхненням.
Ми побачили, що справжні герої живуть поруч з нами, що вони мужньо захищають нашу землю та наше майбутнє. Важливо, що студенти не лише дізналися про сучасне озброєння, але й отримали практичний досвід: вони могли одягнути захисний одяг, приміряти бронежилети, потримати в руках зброю та побачити, як працює дрон. Ми вдячні Сергію та всім захисникам України за їхню мужність та відданість