Вітаємо студентку ІІ курсу хорової групи Ярину Михальчук з чудовим досягненням: лауреат І ступеню у Двотуровому міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв "Мистецький суперкубок". Викладач - Ольга Кривута Детальніше
Вітаємо студентку ІІ курсу хорової групи Марту Яж з чудовим досягненням: лауреат І ступеню у І Міжнародному багатожанровому двотуровий фестивалі-конкурсі мистецтв «Будуємо Україну Разом» Викладачка - Зоряна Вахула. Детальніше
30 червня буде організований показ кращих робіт всіх часів спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності професії Кінофотовідеосправа! Прохання: хто планує прийти - додавайтесь до групи! Детальніше
Вітаємо з перемогою у другому (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентку 2 курсу хорової групи ( Марта Яж )Детальніше
Старий Самбір - дякуємо за запрошення і гостинність!!!) Концерт до Дня Конституції України. Не дивлячись на канікули всі студенти зібрались і показали високий рівень.Детальніше