Психологічна служба

“Усвідомлення вимагає жити тут і зараз, а не в іншому місці, минулому чи майбутньому” - Ерік Берн, “Ігри, в які грають люди”


Ментальне здоровʼя та психологічна грамотність - такі ж важливі для добробуту, як здорове тіло та розвинений інтелект. Потурбуватися про себе тут і тепер можна в кабінеті психологічної служби коледжу.

 

Практична психологиня запрошує на індивідуальні й групові консультації згідно з робочим графіком. Підтримка доступна для працівників коледжу та студентів, а також для їхніх батьків. Усі запити важливі - від успішності в навчанні до романтичних дилем - психологиня готова вас чути! 

 

Щоб атмосфера була безпечною та приємною для всіх учасників освітнього процесу, студентів та педагогів регулярно запрошують проходити опитування й діагностики. Результати допомагають вчасно здійснити корекційну роботу. Крім того, практична психологиня коледжу проводить профілактичну та просвітницьку роботу: лекції, тренінги, психологічні практикуми.

 

Повага, довіра та піклування про безпеку кожного, хто відкриває своє серце - основні цінності практичної психологині. Ласкаво просимо у простір турботи!

Графік індивідуальних консультацій:

Понеділок 10:00 - 14:00 .........Вівторок 13:00 - 17:00

Середа 13:00 - 17:00................Пʼятниця 13:00 - 17:00