Ансамбль бандуристів «Струни серця»

Львівський фаховий коледж культури і мистецтв  >  Творчі колективи  >   Колективи   >  Ансамбль бандуристів «Струни серця»

Ансамбль бандуристок "Струни серця"

Ансамбль бандуристок "Струни серця" створено у 2019 році. Як творча одиниця бере активну участь у різноманітних заходах, які відбуваються у Львівському фаховому коледжі культури і мистецтв. Є учасником і лауреатом всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів.

У творчому доробку колективу народні, авторські пісні, духовна українська і зарубіжна класика, колядки, щедрівки. 

Аранжування, обробки, транскрипції-перекладення фахово здійснені керівником ансамблю Русланою Дробот та концертмейстером Мирославою Медвецькою з тонким відчуттям специфіки бандури і вдалого поєднання з нею співочих голосів. У творчій співпраці з народною капелою бандуристок "Галичанка"  ансамбль активно популяризує українське національне мистецтво та бандуру, що є символом України.

Ансамбль бандуристок "Струни серця" здобув Гран-Прі на Всеукраїнському конкурсі патріотичної та авторської пісні присвяченому Міжнародному Дню студента. 

Також є лауреатами 1 премії Міжнародного конкурсу Valencia Art  Fest 2022; 

Всеукраїнського фестивалю кобзарського мистецтва ім. Юрія Сінгалевича "Дзвени, бандуро";

Всеукраїнського фестивалю кобзарського мистецтва до 145- ти річчя Гната Хоткевича "Грай, бандуро" 2022;

V Різдвяного фестивалю "Понад Вифлеємом" 2023;

XXV Фестивалю української коляди " Прощання з колядою".

Ансамбль бандуристок "Струни серця" з метою профорієнтаційної роботи здійснили серію сольних концертів  в храмах та Народних домах м. Городок, с. Чорнушовичі, Підгірне, Духовна семінарія смт. Рудно. Щирецька та Пустомитівський музичні школи.