Циклова комісія Менеджменту соціокультурної діяльності та кінофотовідео справи

Львівський фаховий коледж культури і мистецтв  >  Навчання  >   Циклові комісії   >  Циклова комісія Менеджменту соціокультурної діяльності та кінофотовідео справи

Голова ЦК: Гуняк Андрій Володимирович, викладач менеджменту СКД

e-mail: zoryana.rybina@remove-this.gmail.com

тел.: +380507386273

         +380977471036

 
Комісія «Менеджменту соціокультурної діяльності та кінофотовідеосправи» є провідною цикловою комісією у ЛФККіМ, готує фахівців – менеджерів соціокультурної діяльності для закладів культури, мистецьких та освітніх шкіл, а також фахівців у кінофотоіндутрії, впроваджує нові форми та методи, що сприяють розвитку знань та закріплення практичних навичок у підготовці конкурентноспроможного спеціаліста у сфері культури та дозвілля. Теоретичні знання з менеджменту соціокультурної діяльності та кінофотовідеосправи студенти закріплюють на заняттях з навчальної практики, організовуючи та проводячи різноманітні дозвіллєві заходи для різних вікових категорій, вдосконалюють професійні компетентності та розкривають свої творчі здібності у ролі сценаристів, режисерів-постановників, ведучих та виконавців.
У 2020 навчальному році вперше здійснено набір за освітньо-професійною програмою “Кінофотовідесправа”. Дана програма передбачає оволодіння компетентностями роботи з кіно-, фотоапаратурою, проекційним звуковим та світловим обладнанням, вмінням організовувати культурно-мистецькі проєкти, а також роботу аматорських творчих колективів.
Під час навчання студенти регулярно працюють у фото- та телестудіях, фото- та комп’ютерних лабораторіях. Стають учасниками виставок студентських робіт. Випусковою роботою є зйомка короткометражного фільму.
 

З 2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НАБІР ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ “ОРГАНІЗАЦІЯ ІНДУСТРІЇ ДОЗВІЛЛЯ”. В РАМКАХ ДАНОЇ ПРОГРАМИ СТУДЕНТИ ВИВЧАЮТЬ ТАКІ ДИСЦИПЛІНИ :

 • Проектування у соціокультурній діяльності;
 • Основи маркетингу та реклами СКД. Проєктний менеджмент;
 • Основи економічної теорії. Фінансовий менеджмент (Бізнес-планування)
 • Івент -технології;
 • Дозвіллєзнавство. Педагогіка дозвілля ( соціальна педагогіка);
 • Культурологія: Історія світової та української культури;
 • Історія мистецтв;
 • Мистецтво ведучого та конферансу;
 • Ораторське мистецтво та комунікаційні навички.
Викладачі циклової комісії “Менеджмент соціокультурної діяльності” в навчальному процесі активно використовують анкетування, тестування, створення сценарних планів та програм, захист курсових робіт, засідання “круглих столів”, ток-шоу, майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми, проведення творчих вечорів.Сьогодні на комісії працюють творчі, професійні, талановиті, креативні викладачі, які постійно цікавляться процесами у сфері культури та освіти.

У складі комісії працюють висококваліфіковані викладачі:

 • Гуняк А.В. – голова ЦК, викладач І категорії;
 • Рибина З.Ю. – заступниця директора з навчальної роботи, викладачка вищої категорії, методистка;
 • Гвоздкова Г.Я. – викладачка вищої категорії, методистка;
 • Грицишин Н.С. – кандидатка історичних наук, викладачка вищої категорїї, методистка;
 • Громик Н.І. – викладачка І категорії;
 • Чернецька А.С. – викладачка-спеціалістка;
 • Ланюш О.П. – викладачка-спеціалістка;
 • Довга А.В. – викладачка-спеціалістка;
 • Стріжик А.Р. – викладач-спеціаліст;
 • Казакова Е.В. – викладачка-спеціалістка;
 • Каверіна Є.А. – завідувачка з виробничої практики, викладачка вищої категорії.
Свій початок  циклова комісія бере з 1949 р. під назвою “політико-виховної та культурно-освітньої роботи”, а вже з 1954 року – реорганізована в “комісію культурно-освітньої роботи”. Головою комісії був призначений на той час викладачка культурно-освітньої роботи Михальчук М.Б. У складі комісії працювали викладачі: Петренко Д.М. - директор технікуму – викладач КОР, Виноградов І.О. – викладач технічних засобів, Обухівський В.П. – викладач засобів наочної агітації, Кучерева Т.Г. – викладачка основ сільського господарства та ін.

За час існування навчального закладу комісію очолювали:

Кучерева Т.Г., Пузирьова Г.А., Михальчук М.Б., Тимофеєва Р.В., Труш Є.Ф., Ільків М.І., Каверіна Є.А., Гвоздкова Г.Я., Рибина З.Ю.

В різні часи на комісії працювали:

Глазунова Т.В., Арсенюк В.М., Береза Р.П., Гурська Т.К., Гурняк О.М., Данилюк С.О., Джанда М.В., Іванцова Є.А., Ільків М.І., Каверіна Є.А., Куркевич К.В., Лавринів Г.П., Лоштин А.С., Нестерова Н.М., Остроушко А.В., Подоляк Р.І., Бельченко С.В., Федьків М.В.
Ланюш Ольга Петрівна
Викладачка-спеціалістка
Довга Адріана Василівна
Викладачка-спеціалістка
Гуняк Андрій Володимирович
голова ЦК, викладач І категорії
Рибина Зоряна Юріївна
Заступниця директора з навчальної роботи
Гвоздкова Галина Ярославівна
Викладачка вищої категорії, методистка
Грицишин Наталя Степанівна
Кандидатка історичних наук, викладачка вищої категорїї, методистка
Громик Наталія Іванівна
Викладачка І категорії
Чернецька Анна Станіславівна
Викладачка-спеціалістка
Казакова Еріка Владиславівна
Викладачка-спеціалістка